Януковича знову дістали з нафталіну. Найцікавіше зі свіжого інтерв’ю екс-президента-втікача (+відео)

Колишній президент України Віктор Янукович, який відмовився брати участь у судовому процесі проти нього в Києві у справі про державну зраду, висловив надію на те, що Крим у майбутньому повернеться до складу України. Про це він розповів російським журналістам пізно ввечері 5 липня під час прес-конференції у ТАСС. Найцікавіші заяви Віктора Януковича – у відео.

Самое интересное из интервью с Януковичем

Самое интересное из интервью с Януковичем

Опубліковано Life Новости Четвер, 6 липня 2017 р.

Відповідаючи на питання про приналежність Криму, Янукович заявив, що хотів би бачити півострів у складі України, однак це питання залежить від самих кримчан. Екс-президент підкреслив, що рішення кримчан на “референдумі” було абсолютно передбачуваним, і що в його результатах ніхто не сумнівався: “Ми знали, що в Криму завжди були проросійські настрої, і потрібен був лише привід. І цей привід для них створили радикали”.

Янукович висловив упевненість, що майбутнє України – в її територіальній цілісності, але для гармонійного розвитку держави необхідно провести реформи в напрямку федералізації: “Регіони України мають отримати набагато більше повноважень, влада повинна бути децентралізованою. Тоді буде менше корупції”.

Екс-президент України засудив дії нинішньої влади щодо жителів самопроголошених ДНР і ЛНР, а своє основне завдання Янукович бачить у встановленні істини подій листопада 2013 – лютого 2014 років. Янукович заявив, що перспектив у цієї влади немає, однак не став прогнозувати, скільки протримається Порошенко.

Несподівано Янукович заявив, що нікуди не йшов з політики. Свою роль він вбачає у тому, щоб створити умови для повернення людей на рідну землю і нормалізації відносин з Росією. При цьому він заперечив, що проводив проросійську політику. За його словами, він і члени його уряду в діалозі з Москвою завжди відстоювали інтереси Києва.

Ключовою позицією для забезпечення благополуччя держави, на його думку, має стати збереження позаблокового статусу: “Тому що це – безпека всього європейського континенту. Україна не повинна виконувати роль штрейкбрехера”.

Відповідальність за розв’язання війни на Донбасі Янукович покладає на США під керівництвом Барака Обами. Саме тому нинішній президент США Дональд Трамп зобов’язаний у найближчому майбутньому підключитися до вирішення української кризи.

Rost

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × four =