«KVITKA: НА БІС!» – Оксана Муха повторить сольні концерти до 65-ліття Квітки Цісик

Цієї весни у рамках масштабного сольного проекту співачки Оксани Мухи «Дякую тобі, Квітко!», присвяченого 65-літтю легендарної американської співачки українського походження Квітки Цісик, по всій Західній Україні відбулося близько двох десятків концертів «KVITKA: ДВА КОЛЬОРИ». У рідному Львові Оксана дала аж три аншлагові виступи.

Відтак, аби цю концертну програму почуло ще більше справжніх поціновувачів української пісні, Муха оголошує додаткові концерти «KVITKA: НА БІС!». День і місце зустрічі – 14 листопада, Національний театр ім. М. Заньковецької. Початок концертів – о 17:30 та 20:00.

Оксана Муха – володарка Гран-прі I Міжнародного конкурсу українського романсу імені Квітки Цісик. «Квітка Цісик повернулась до нас голосом Оксани Мухи», – так влучно висловилася народна артистка, Герой України Ніна Матвієнко про молоду співачку, яку назвали «другою Квіткою».

І недаремно – Оксана виростала на музиці Квітки, має її пісні у своєму репертуарі.

-Для мене дуже цінно, що саме цього року, коли Квітці Цісик було б 65, я і мої музиканти змогли відкрити її для тисяч українців, -розповідає Оксана Муха.

– Я так радію, що концерти «KVITKA: ДВА КОЛЬОРИ», куди б ми з ними не приїхали, збирали повні зали: у Тернополі, Івано-Франківську, Коломиї, Дрогобичі, Стрию, Червонограді… А три аншлаги у рідному Львові!

Це так гарно, що українці хочуть чути українську пісню – справжню, глибоку, глибинну…

Тому я хочу, щоб ми ще раз пораділи уродинам Квітки Цісик – на концертах «KVITKA: НА БІС!»

14 листопада у Театрі ім. М. Заньковецької. Квіткабезмежно любила Україну і всю себе до останку віддала нам. Тож нехай наші серця знову і знову відкриваються для неї! А для мене особисто ці концерти – вимріяний з дитинства, довгоочікуваний подарунок для неї.

У програмі концертів «KVITKA: НА БІС!» – найкращі пісні із репертуару Квітки Цісик, які звучатимуть як в автентичних, так і в оригінальних аранжуваннях.

Разом із Оксаною Мухою на сцені будуть симфонічний оркестр та рок-група. Спеціальний гість – скрипаль-віртуоз Олександр Божик.Готує Муха і кілька творчих сюрпризів!

Примітно також, що цієї осені концерти, які Оксана Муха присвячує Квітці Цісик, відбудуться також у кількох містах сусідньої Польщі.

Крім того, тривають переговори про гастролі з цією програмою у США та Канаді.

Галина ГУЗЬО

На цю тему читайте такожНезабутня “Квітка Цісик” в Національній опері (+фото)

Оксана Муха заспівала пісню на слова Антонича і присвятила її воїнам (+відео)

Оксана Муха заспівала поезію Шевченка у стилі блюз

Редакція

Редакція

Редакція “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two + 13 =