Українська САУ “Богдана” показалася у всій красі (+відео)

Радник президента Юрій Бирюков розповів у Фейсбуку про новітню самохідну артилерійську установку “Богдана”, наголосивши, що 155-мм САУ на колісній базі – повністю вітчизняна розробка.

“Текст уже звичний. Про технології, яких не було. Про верстати, яких не було. Про документацію, яких не було. І які створили за три роки. І технології, і верстати, і персонал, і експерименти, і невдачі, і перемоги, і… І ось вона стоїть, САУ нашого виробництва. Зі стволом, нашого виробництва. Із шасі, нашого виробництва”, – написав Бирюков.

Він також навів деякі характеристики “Богдани”:

“Автомат заряджання на шість пострілів. Управління, наведення, використання – все через пульт (звісно, з можливістю роботи на механічних приводах). Шість пострілів за хвилину. Дальність пострілу по ТЗ осколково-фугасним зарядом – понад 40 кілометрів. А активно-реактивним – понад 50”.

“Як пересічному обивателю (я без докорів) оцінити обсяг завдань, обсяг проблем, рівень труднощів? Як зрозуміти радість, просто дитячу якусь, працівників заводів? Як зрозуміти гордість тих, хто приймав фундаментальні стратегічні рішення – від Президента України та секретаря РНБО, до міністра оборони і голови Комітету з нацбезпеки ВР? Чотири роки тому в нас не було нічого. Ні армії, ні броників, ні форми. Ні ВПК, ні верстатів, ні виробництва”, – нагадує радник президента.

О. Турчинов: Україна має нову потужну зброю

Like

Serg

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *