Блокада різко втратила актуальність. Тепер «Авто Євро Сила» чекатиме на вето (+відео)

В організації заявляють, що після того як сьогодні Верховна Рада не стала скасовувати власне рішення про ухвалення законопроектів №8487 та №8488, акція в попередньому форматі більше не актуальна, передає «Український репортер».

«Громада «Авто Євро Сили» прийняла рішення припинити перший етап боротьби та перейти до підготовки до наступної акції – «Вимагаємо вето президента!» – зазначається в заяві, яка з’явилася на сторінці організації у Фейсбуку.

Активісти планують дочекатися, коли голова Ради підпише законопроекти №8487 та №8488, а відтак планують «оголосити дату, коли ми будемо вимагати від президента вето».

Певно, за дивним збігом ця заява з’явилася відразу після такого повідомлення очільника МВС Арсена Авакова у Твіттері:

«Ліберальна лояльність до «євробляхерів» закінчилася там, де вони перетворили право на протест в обмеження прав інших. Прийнято рішення про розблокування всіх перекритих ними автошляхів. Поліція працюватиме у межах закону, але у разі непокори – жорстко».

«Євробляхери» своєю чергою назвали ці висловлювання міністра «інформаційною провокацією та спробою отримати політичний піар».

«Ми не дамо йому жодного шансу на силове придушення мирної боротьби громадян України за свої права. І на наступних виборах докладемо всіх зусиль щоб ні він, ні негідники, які сьогодні сидять у парламенті, не мали жодного шансу знову прийти до влади», – застерегли в «Авто Євро Силі».

https://www.facebook.com/AESUkraine/videos/1184749798340370/

 

Фото www.facebook.com/AESUkraine

Serg

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.