У Києві евакуатори вивозять авто порушників

Комунальні евакуатори почали вивозити з вулиць Києва на спецмайданчики авто, які порушили правила дорожнього руху. Про це повідомляє КП “Центр організації дорожнього руху” на своїй сторінці у Фейсбуку.

У КП впроваджена цілодобова робота вантажних автомобілів-евакуаторів з краном-маніпулятором і екіпажів в складі водіїв і стропальників, забезпечують завантаження, перевезення та розвантаження транспортних засобів”.

Тимчасове затримання авто здійснюється лише в низці випадків. Зокрема, якщо скоєно порушення, передбачене наступними статтями КУпАП: – ст. 130 (Керування транспортним засобом в стані наркотичного або алкогольного сп’яніння), – ч. 3 ст. 122 (Порушення правил зупинки або стоянки), – ст. 124 К (Вчинення дорожньо-транспортної пригоди), – ст. 126 (Керування транспортним засобом без наявності посвідчення водія або інших документів).

Під приціл потрапили також машини водіїв-боржників, оголошених в розшук відповідно до ст. 36 Закону України “Про виконавче провадження”. За даними “Центру організації дорожнього руху”, транспортні засоби переміщуються на спеціально обладнаний майданчик по вулиці Гната Хоткевича 20Б.

Інформацію про евакуйоване авто можна отримати за номером 102.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *