У партії президента хочуть для Сміли мера, який би не зривав опалювального сезону

Голова фракції Блоку Петра Порошенка Артур Герасимов пропонує прийняти постанову Верховної Ради про перевибори мера Сміли (Черкаська область) Олексія Цибка та місцевих депутатів, повідомляє Укрінформ.

На засіданні погоджувальної ради парламенту нардеп заявив:

«Я думаю, що Верховна Рада має дати оцінку діям як міського голови, так і міських депутатів. Пропоную, щоб керівники фракцій проговорили – і, якщо буде згода, підписали постанову про перевибори в місті Сміла. Також вважаю, що правоохоронні органи мають розслідувати цю справу як факт бездіяльності або як умисних дій чиновників, що мало не призвели до надзвичайних наслідків».

Герасимов розповів, що на найбільшій котельні міста було спеціально перебито електричні кабелі саме тоді, коли після втручання президента почали вмикати опалення.

«Місцева влада свідомо блокувала запуск опалення, намагаючись будь-що підняти рівень невдоволення місцевих мешканців. Коли на запуск опалювального сезону було потрібно 8 мільйонів гривень, їх не знайшлося. Однак моментально знайшли 10 мільйонів на премії керівництву міста та працівникам виконкому. Ось як використовується бюджет цього міста, який становить майже 250 мільйонів гривень і який завдяки децентралізації збільшився майже вдвічі за останні чотири роки», – зауважив голова фракції БПП.

12 листопада у Смілі запровадили надзвичайний стан через відсутність опалення. Петро Порошенко 15 листопада, доручив дати місту тепло. Вже наступного дня віце-прем’єр Геннадій Зубко повідомив про підключення до газу 15 котелень із 20.

Фото www.pravda.com.ua

Like

Serg

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *