Замерзає найцікавіший водоспад світу – Ніагарський

У Північній Америці – незвична картина: низька температура повітря перетворює знаменитий Ніагарський водоспад на… льодовик.

Сюди значно збільшився потік туристів з усього світу, які хочуть подивитися на дивовижну картину. Хоча сам водоспад і не замерз, однак усе довкола узялося кригою. Водяні бризки ще в повітрі перетворюються на лід і падають на дерева, каміння, перила… Температура повітря – від мінус 10 до мінус 15 градусів, повідомляє “The Buffalo News”. http://buffalonews.com/2017/12/30/ice-covered-niagara-falls-a-spectacular-winter-attraction/

З Вікіпедії.

Ніагарський водоспад — комплекс водоспадів на річці Ніагара, що відокремлює американський штат Нью-Йорк від канадської провінції Онтаріо.

Ніагарські водоспади — це водоспад «Підкова», іноді ще званий Канадським водоспадом американський водоспад і водоспад «Фата». Разом ці три водоспади формують південну частину Ніагарської ущелини. Хоча перепад висот водоспадів порівняно невеликий, водоспади дуже широкі, і за об’ємом води, що проходить через нього, Ніагарський водоспад — найпотужніший у Північній Америці: більш ніж 3160 тонн води спадає з них кожну секунду[1] .

Максимальна висота Ніагарського водоспаду — 53 м, максимальна ширина — 790 м (водоспад «Підкова»).

Водоспад був уперше відкритий для європейців бельгійським місіонером і мандрівником Луї Еннепеном 1677 року.

Леонід Фросевич

Головний редактор “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.