Уляна Супрун просить скасувати поділ на чоловічі та жіночі професії

Міністерство охорони здоров’я наполягає на дотриманні гендерної рівності. Ще у червні відомство ініціювало відміну наказу №256, який містить перелік заборонених для жінок робіт.

Утім у представників Національної академії медичних наук України, Спільного представницького органу репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні та Інституту медицини праці НАМНУ виникли зауваження, повідомляє у Фейсбуку в.о міністра Уляна Супрун.

Тим не менш, “весь пакет документів з приводу скасування наказу подаємо на затвердження до Міністерства юстиції України. Сподіваюся нарешті скасуємо відсталий від життя наказ, що ділить діяльність людини на “жіночу” і “чоловічу”, – пише пані Супрун.

За її словами, такі країни, як Росія, Саудівська Аравія і Білорусь, досі обмежують жінок у праві вибору професії. Ліквідація наказу для України – не спроба імітувати активну роботу. Це вибір, якою ми хочемо бачити нашу державу – країною обмежень або ж країною можливостей…

Годі проходити повз. Повз несправедливість, обмеження прав інших, повз проблеми, які потрібно вирішувати. Час сміливо йти вперед, розчищаючи шлях для створення країни, де кожен може розкрити власний потенціал, стати тим, ким він хоче, та робити те, що вважає за потрібне.

Отже, якщо пропозицію пані Супрун буде прийнято, то жінкам не буде заборонено працювати в “гарячих” ливарних цехах, біля доменних печей, газозварювальниками, кранівницями…

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.