«Що таке медична реформа і чи врятує вона від смерті». Сердиті коменти читачів “Українського репортера”

Невже Майдан боровся за платну медицину?

Після того, як ці діячі проголосували за «реформи» в медицині, сусіди мене в сто перший раз запитали (дуже єхидно): «Так ви ЗА ЦЕ стояли на Майдані?».

Стояли ми за правду й ідеали. Я анітрохи не шкодую за свій вибір 2013 року. Але ж сусіди мають рацію (по-своєму). Адже виходить, що ми стояли на Майданах за те, щоб квартплата зросла у сто разів, за підвищення пенсійного віку, за безупинний ріст цін на все й уся, за розпродаж української землі та ЗА ПЛАТНУ МЕДИЦИНУ. І, судячи з усього, дуже сильно платну. Гірко…

Анатолій ТИЩЕНКО, художник, місто Кривий Ріг

Депутати ухвалили модель «Рятуйте, хто в Бога вірує!»

Прочитала статтю «Що таке медична реформа і чи врятує вона від смерті».

… Суспільство прагне моделі розвитку медицини, а депутати ухвалили модель «Рятуйте, хто в Бога вірує!».

Всі, хто хоч трохи знають про організацію системи охорони здоров’я, розуміють: галузі потрібен потужний імпульс для розвитку, який можуть дати лише інвестиційні кошти. Такі кошти мало б дати загальнообов’язкове медичне соціальне страхування. Ми всі й чекали такого закону. А що натомість? Натомість усе страхування депутати звели до… самофінансування хворих. Згідно із законом, який прийняли депутати, держава «умиває руки» й усі проблеми тих, хто захворів, стають особистими проблемами.

Але ж це – дикий капіталізм кінця XIX століття! Ось куди нас ведуть наші «народні обранці». Уся надія – на здорові сили в парламенті.

Юлія КОЛЕСНІКОВА, Київ, була на Майдані, зараз – волонтер (при Київському військовому шпиталі).

До госпитальных округов надо добираться полдня

Когда услышал о введении платной медицины, сначала подумал, что все эти разговоры – происки нашей запорожской «ваты».

Но прочитал статью Инессы Ковальчук «Що таке медична реформа і чи врятує вона від смерті» и понял – все правда! Ужасная правда! Мои родители, например, живут в Гуляйпольском районе, уже старенькие, болеют, и я даже не представляю, как они смогут лечиться в условиях «госпитальных округов»?!

Одной пенсии им явно не хватит. «Реформаторы» хоть представляют, как СЕГОДНЯ, в условиях сельской местности, когда исчезли и дороги, многие автобусные маршруты, добраться до «столицы» госпитального округа? Какие 60 минут! Туда полдня добираться надо! И немалую сумму выложить из кошелька за проезд (из нищенской «колхозной» пенсии). А ведь мало у кого дети работают в Верховной Раде или Кабинете Министров. Их и в АТО я не замечал.

А мне хочется, чтобы каждый работал на свою семью, не болел и мог спокойно проходить профилактические осмотры по месту жительства. И бесплатно! Неужели это вскоре станет очередной несбыточной мечтой?

Владимир КОЗАК, Запорожье,
ветеран АТО (позывной «Козак»),
старшина роты (сейчас в запасе).

Матеріал на цю тему читайте тут:

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *