На Далекому Сході Росії у вуличній бійці вбили чемпіона світу з пауерліфтингу (+відео)

На світанку 20 серпня у Хабаровську під час бійки загинув чемпіон світу і Європи з пауерліфтингу Андрій Драчев. 32-річний спортсмен відпочивав у місцевому кафе, де й стався конфлікт. Драчева почав провокувати на бійку чоловік, який відпочивав у сусідньому закладі.

За словами свідків, силач запропонував агресору перенести з’ясування стосунків на ринг, але “на тверезу голову”, однак агресивний молодий кавказець таки змусив його вийти на вулицю “на розмову”. Бійку зі страшною розв’язкою зафіксували свідки і камери спостереження.

Оголившись по пояс, чемпіон світу з пауерліфтингу і його суперник встали у стійку. Противник спортсмена одразу пішов у наступ у завдав точний і сильний удар ногою з розвороту, який влучив у голову силачу. Після цього ще раз вдарив ногою Драчева, який намагався встати.

Той, мабуть, уже без свідомості, впав на спину з розкинутими руками. Його противник кинувся добивати і завдав члену збірної Росії чотири сильні удари рукою точно по голові. Потім його відтягнули свідки.

Лікарям врятувати зірку спорту не вдалося, він помер у реанімації, а його вбивця зник. Його особу вже встановили, це 27-річний Анар Алах Зіранов – уродженець Азербайджану, який професійно займається східними єдиноборствами. Його оголошено в розшук.

Андрію Драчеву було 32 роки. У 2010 році він став срібним призером чемпіонату Європи з пауерліфтингу, а в 2011 році завоював срібну медаль на чемпіонаті світу.

Нагадаємо, лише наприкінці липня на Байкалі у вуличній бійці вбили чемпіона Європи з вільної боротьби.

Гуртом на одного. З’явилося відео вбивства російського борця-чемпіона Юрія Власка

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.