Ліга Європи: розгром “Шахтаря” у Римі

Футболісти донецького “Шахтаря” у Римі пропустили три сухі м’ячі.

В 1/8 фіналу Ліги Європи гірникам випало протистояти «Ромі», яку очолює тренер «Шахтаря» у 2016—2019 роках — Паулу Фонсека. Першу частину двоматчевої дуелі помаранчево-чорні провели в Римі.

“На початку зустрічі влучанням у площину відзначився Тайсон, на 6-й хвилині Трубін потягнув небезпечний удар Вільяра після кутового. «Шахтар» застосовував високу лінію оборони, часто ловив суперників в офсайдну пастку. Проте на 23-й хвилині «Ромі» вдалося відкрити рахунок: після вкидання ауту господарі провели швидку атаку, Педро вивів сам на сам із голкіпером Пеллегріні, і той майстерно реалізував свій шанс. Цей гол перервав чотириматчеву серію «Шахтаря» й особисто Трубіна в єврокубках без пропущених м’ячів, – йдеться на сайті Української асоціації футболу.

“На 27-й хвилині зрівнювати рахунок міг Мораес, однак після прострілу від Додо влучив у воротаря. Незабаром після невдалого виходу за межі штрафного від Трубіна із центру поля пробивав по порожніх воротах Мхітарян, але м’яч пролетів вище. Пізніше Крістанте після кутового завдав ще одного небезпечного, проте невлучного удару.

На початку другого тайму дві хороші спроби були в Тете: спершу «Рому» виручив голкіпер, а згодом — захисник. На 67-й хвилині Мораес завдавав удару з кількох метрів, але римлян виручив Пау Лопес.

Перед цим у господарів втратили непогані моменти Ель-Шаараві й Майораль, однак на 73-й хвилині саме ці джокери Паулу Фонсеки організували гол. Майораль під час контратаки віддав пас урозріз, а Ель-Шаараві пройшов Додо та Вітао й переграв Трубіна.

Незабаром хороший сейв Анатолія врятував «Шахтар» після удару Ель-Шаараві. Та все ж римляни забили і втретє, цього разу після кутового. Крістанте продовжив подачу Пеллегріні, а Манчіні замкнув дальню стійку. Змінити хід зустрічі українцям не вдалося, тож мають поразку 0:3 в першому матчі”.

Нагадаємо, що у першому матчі 1/8 фіналу Ліги Європи київське “Динамо” з рахунком 0:2 програло іспанському клубу “Вільярреал”. Матч-відповідь відбудеться за тиждень – 18 березня.