Чемпіонат світу з велоспорту: Петер Саган виграв групову гонку

Українець Андрій Гривко фінішував у третій групі, відставши від лідера на три з лишком хвилини.

Групова гонка у Бергені завершилася досить несподіваною перемогою словацького гонщика Петера Сагана. Як інформує Федерація велосипедного спорту України на своїй сторінці у Facebook, Саган на самому фініші дистанції в 267,5 км зумів випередити Олександра Крістоффа. Бронза дісталася австралійцю Майклу Меттьюзу. Цікаво, що своєю перемогою Саган оформив своєрідний хет-трик: словацький велосипедист тричі поспіль виграв групову гонку на чемпіонатах світу.

Щодо українців, то на старт вийшли двоє наших спортсменів: Костянтин Рибарук та Андрій Гривко. Рибарук непогано подолав перші 160 км дистанції, але згодом випав з пелетону та був знятий суддями за 4 кола до фінішу. Андрій Гривко досить довго тримався у лідируючій групі, але не витримав темпу фаворитів наприкінці дистанції. У підсумку капітан збірної України фінішував на три з гаком хвилини пізніше чемпіона.