Чемпіонат світу з велоспорту: команда Team Sunweb виграла чоловічу та жіночу роздільні гонки

У норвезькому Бергені стартував 84-й за ліком чемпіонат світу із шосейного велоспорту, куди з’їхалися найсильніші велогонщики планети.

Велозмагання розпочалися традиційно – з командної роздільної гонки у чоловіків та жінок. Щоправда, була одна особливість: уперше на чемпіонаті світу в цій дисципліні змагалися не національні збірні, а професійні команди.

У чоловіків найкраще дистанцію у 42,5 км подолали представники команди Team Sunweb. Вигравши на останніх 4,5 км дистанції 12 секунд у своїх конкурентів, команди BMC Racing Team, Team Sunweb стали чемпіонами світу. Третє місце здобула Team Sky. Єдиним українцем у цій гонці став 34-й Андрій Гривко, який разом зі своєю командою Астана фінішував на 11-му місці.

Чоловічий запал «одноклубників» підтримали і жінки з команди Team Sunweb. Команда, очолювана легендарною велогонщицею ван Дейк, досить несподівано виграла золоті нагороди. Другими фінішували спортсменки з команди Boels Dolmans. Бронзові нагороди чемпіонату світу в активі Cervelo-Bigla.