Застрелили депутата Черкаської міської ради Михайла Бінусова

Замовне вбивство у Черкасах – у місті пізно ввечері, 28 вересня, вбили депутата міської ради Михайла Бінусова. Його застрелили з автомата Калашникова, повідомляє черкаське видання “Про все”.

Бінусов працював на посаді начальника департаменту житлово-комунального господарства в мерії Черкас.

“Йому (Бінусову. – Ред.) було поставлено завдання побороти корупцію в департаменті, всі потоки були повністю перекриті”, – розповів мер Черкас Анатолій Бондаренко, який прибув на місце трагічної події.

Як повідомила прес-офіцер поліції Черкас Зоя Вовк, “вбивство сталося біля гаражного кооперативу. Депутат хотів поставити свою машину в гараж і пересісти в автомобіль знайомих. Вони чекали Бінусова біля гаражів, їхній автомобіль теж пошкоджено пострілами, а самих знайомих депутата опитують як свідків”.

У п’ятницю, 29 вересня, відбудеться позачергове пленарне засідання другої сесії Черкаської міської ради. У порядку денному важливе питання:
«Про звернення Черкаської міської ради до Президента України, прем’єр-міністра України, Генерального прокурора України щодо ситуації в місті Черкаси, пов’язаної із вбивством депутата, посадової особи місцевого самоврядування Бінусова Михайла Марковича».

Леонід Фросевич

Головний редактор “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.