На підтанцьовках у кремля: скільки ще цих клятих грошей потрібно Таїсії Повалій?

Українці дали жорстку оцінку діяльності Повалій. Наведемо ще один відгук про прихильницю “руського міра”. Так, ведучий російського походження Олексій Суханов 10 травня в ефірі каналу “Україна” заявив, що українська співачка Таїсія Повалій, яка замовчує напад московії на Україну і виступила 9 травня в Кремлі перед рашистами, може становити інтерес тільки для фахівців у галузі психіатрії та антропології.

“Тут нема про що говорити. Ці випадки цікаві тільки з антропологічного погляду і з погляду фахівців-психіатрів. Не знаю, який ступінь цинізму має бути у людини, яка бере участь у тому концерті, і їй нічого поперек горла не стає, – сказав Суханов. – Це захмарний рівень цинізму. Не знаю, як можна піти на цю угоду із собою? Скільки ще цих клятих грошей їй потрібно? Чи чого вона прагне? Пробачте, але на голову це не налазить! Може, вона дійсно досі не наздогнала, що ми не братні народи? Чи вона продала душу дияволу? Тому я і наполягаю на антропологічності цього моменту чи звичайній психіатрії”.

Як розповідав “Український репортер”, Комітет гуманітарної та інформаційної політики звернувся до Президента України Володимира Зеленського з проханням позбавити почесних звань «народний артист України» та «заслужений артист України»: Миколи Баскова, Володимира Бортка, Василя Горелла, Філіпа Кіркорова, Ігоря Крутого, Кароліни Куєк (Ані Лорак), Світлани Лободи, Таїсії Повалій.

Це правильний крок в напрямі очищення українського поля від бур’янів. Разом з тим нагадаємо, що ще 2017 року Конфедерація журналістських організацій України зверталася до влади з вимогою позбавити державних нагород і звань журналістів, які перейшли на бік ворога. З позицією КЖОУ у листі-відповіді ніби тоді й погодилися, але не більше того. Не пізно ухвалити відповідне рішення тепер, супряжно з “артистами”. Владо, реагуй!

Читайте матеріал: Президента України просять позбавити зрадників почесних звань народних артистів

Редакція

Редакція “Українського репортера”