Українські десантники знищили мотострілецький підрозділ ординців з Томська

В районі інтенсивних боїв українськими воїнами-десантниками було розбито та знищено бронегрупу одного із підрозділів 21-ї окремої гвардійської червонопрапорної Омсько-Новобузької мотострілецької бригади Центрального ВО ЗС російської федерації, Томськ.

Саме підрозділи цієї військової частини постійно брали участь в міжнародних навчаннях, де завойовували призові місця.

Того дня під час бою з мужніми українськими воїнами чимало російських окупантів згоріли в полум’ї знищених бойових машин. І тільки деяких вдалося ідентифікувати по наявних документах.

Зокрема, під час огляду особистих речей представника “руського міра” з Оренбургу, молодшого сержанта Саккузиєва Кайрата наявні документи дають нам зрозуміти про його недовгу військову кар’єру. Фах снайпера, навідника-командира танку та закінчення інтенсивних курсів за програмою “виживання” при Вольському військовому інституті матеріального забезпечення йому вже ніколи не знадобляться.

Також ідентифікували по нарукавних знаках та погонах ще одного знищеного молодого офіцера – лейтенанта Кочановського А.М., який також закінчив своє недовге життя, як десятки інших його співслужбовців в статусі злочинця.

Мабуть ніхто з елітної мотострілецької бригади з Томська не розраховував на такий розвиток подій.
Смерть російським окупантам! Слава Україні!

Служба зв’язків з громадськістю Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

Редакція

Редакція “Українського репортера”