У Єкатеринбурзі спортсмен вийшов на дистанцію у футболці з гербом України. Тепер йому бажають смерті

Російський легкоатлет Олександр Антонов здійснив мужній вчинок – вийшов на забіг у Єкатеринбурзі “Травнева гроза” у футболці з гербом України.

У такому екіпіруванні 2 травня він подолав усю дистанцію і посів друге місце. Після чого на Олександра масово посипалися погрози та почалися допити в поліції.

Це сталося одразу після того, як Антонов розмістив фото у футболці з тризубом та написом “Україна” в соціальних мережах. Зомбовані земляки бажають смерті спортсменові за підтримку України.

“На мене обрушилися тонни хейту у соцмережах, я навіть не заходжу, блокую таких. Зрозуміло, що серед них є і боти, і реальні люди, але їх безліч. “Помри, мразь” – це найнешкідливіше з того, що мені писали. Я не розраховував на такий масштаб. У пості я робив акцент на спортивному результаті, а не на футболці, у якій фінішував”, – сказав Антонов.

Боягузливі організатори забігу в Єкатеринбурзі, щоб зняти з себе всю відповідальність за те, що відбувалося, ще під час змагань повідомили про екіпірування учасника до поліції. Мовляв, вони не знали, що Антонов збирається бігти у такому вигляді.

 

Редакція

Редакція “Українського репортера”