Резніков: завдяки захисникам Маріуполя вдалося відтягти російські війська від Києва

Міністр оборони України Олексій Резніков заявляє, що завдяки героїзму захисників Маріуполя вдалося відтягти війська російської федерації від Києва та зупинити наступ на Запорізьку і Донецьку області.

Про це Резніков сказав у коментарі журналістам, повідомляє Еспресо.

“Завдяки героїзму гарнізону Маріуполя вдалося відтягти війська російських окупантів від Києва. Вони виконали свій наказ стримати угруповання 20 тис. російських загарбників і не пустити їх на Запоріжжя й далі на Донеччину. Вони всі герої, у них зараз новий наказ – зберегти своє життя”, – наголосив Резніков.

За словами міністра оборони, головна мета – зберегти життя гарнізону захисників Маріуполя, до складу якого входять морські піхотинці, бійці Територіальної оборони, поліція, прикордонники, нацгвардійці, бійці окремого полку “Азов”.

“Сьогодні відбуваються дуже складні процеси, в тому числі й перемовні, за допомогою Червоного Хреста. Це евакуація поранених у тяжкому стані та інших поранених. Наш план – зберегти їм життя й потім свободу”, – зауважив Резніков.

Як повідомлялося, 16 травня почалася евакуація українських захисників із заводу “Азовсталь”.

53 важкопоранених військовослужбовців доставлені до медичного закладу у Новоазовську, ще 211 захисників через гуманітарний коридор були евакуйовані до Оленівки з подальшим поверненням на підконтрольну Україні територію через процедуру обміну.

17 травня віцепрем’єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук заявила, що Україна працює над наступними етапами гуманітарної операції на “Азовсталі”.

Редакція

Редакція “Українського репортера”