Олександр Савченко: “Віддайте Україні 500 ракет!”

Раша б’є і буде бити ракетами з Криму і по Одесі, і по Львову, і по Києву поки не отримає потужну відповідь від Збройних Сил України.

Якщо довгообіцяна Заходом важка зброя у нас є – час бити, якщо нема – час вимагати! Українське сафарі, яке влаштували в Україні рашисти, можна зупинити лише ракетами у відповідь чи колапсом Раші завдяки новим потужним санкціям, на які ми так довго чекаємо…

Наша влада має донести цей меседж Заходу і нагадати, що всі українські ракети у кількості більше 500 ми, на вимогу США, у 90-ті роки задурно віддали Раші. І саме цими ракетами вони зараз нищать наші міста, села та вбивають українців.

А ми, дурні, дивуємось де вони беруть ті ракети? До речі, принаймі зараз треба виставити Раші рахунок за те ідіотське рішення – приблизно 50 млрд дол., причому без урахування ядерних боєголовок. Якщо з ними, то рахунок буде у 10 разів більше!

Нас не влаштовує така війна, адже рашисти воюють не лише з українськими солдатами, паралельно вони воюють зі стариками, жінками й дітьми.

Наші втрати серед цивільного населення набагато більші ніж втрати серед військових. Якщо така війна (по суті сафарі) буде тривати роками, що допускається Заходом, то Україна буде повністю зруйнована.

Треба міняти стратегію. Влітку війна має бути закінчена. Раша має піти назавжди!

Олександр Савченко

Джерело: Фейсбук

Читайте також:

Редакція

Редакція “Українського репортера”