Нікому не потрібні. Влада не хоче забирати українські кораблі, що іржавіють в анексованому Криму

Українська влада досі думає над тим, забирати чи ні українські військові кораблі з анексованого Криму. Нагадаємо, у четвер, 11 січня, президент Росії Володимир Путін заявив, що Москва готова передати Києву військові кораблі з анексованого в 2014 році півострова.

Влада не хоче забирати українські кораблі, які іржавіють в анексованому Криму (+відео)

Президент України Петро Порошенко продовжує відмовчуватися, його радники, мабуть, шукають підступ у пропозиції агресора. У МЗС заявили, що “опрацьовують питання щодо заяви президента РФ Володимира Путіна, оскільки воно має багато аспектів”.

Водночас прем’єр-міністр Володимир Гройсман, який, як відомо, не має впливу на рішення у сфері зовнішньої політики чи оборони, заявив, що Україна готова прийняти військову техніку з анексованого Криму. Однак лише разом із півостровом.

Влада не хоче забирати українські кораблі, які іржавіють в анексованому Криму (+відео)

Тим часом у кримських портах на приколі продовжують іржавіти 17 українських суден, у тому числі 8 бойових кораблів ВМФ ЗСУ: великий десантний корабель “Костянтин Ольшанський”, корвети “Тернопіль”, “Хмельницький”, “Луцьк” і “Придніпров’я”, корабель управління “Славутич”, морські тральщики “Черкаси” та “Чернігів”, рятувальний буксир “Кременець” і великий підводний човен “Запоріжжя”.

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.