Україна обіцяє здивувати світ “Євробаченням”

Хто представлятиме нашу країну на пісенному конкурсі? За перемогу змагатимуться 24 виконавці, серед яких Віталій Козловський, Арсен Мірзоян, Ілларія, Міла Нітич, “Гурт Кузьми Скрябіна Singing Pants” та інші.

Загалом, починаючи з 1 вересня, на конкурс надійшло майже півтисячі заявок від сольних виконавців і гуртів.

До складу журі національного відбору увійшли переможниця “Євробачення-2016” Джамала, музичний продюсер Костянтин Меладзе і артист Андрій Данилко.

Система голосування буде такою ж, як і торік: члени журі поставлять оцінки, а глядачі голосуватимуть за допомогою СМС. Переможця визначать за сумою балів.

Конкурс претендентів на участь у “Євробаченні” від України розпочнеться 4-го, а фінал відбудеться 25 лютого.

Виконавчими продюсерами “Євробачення-2017” призначили керівників Національної телекомпанії України Олександра Харебіна й Вікторію Романову. Серед керівного складу організаторів також шоу-продюсер Стюарт Барлоу.

– У 2017 році глядачі побачать шоу, якого ніколи раніше не було на “Євробаченні”, – пообіцяв пан Барлоу.

Над творчим наповненням конкурсу працюватиме Олег Боднарчук, який був режисером шоу “Фабрика зірок”, “Голос країни” та America’s got talent.

Дизайн сцени розроблятиме Флоріан Відер, який вже працював на “Євробаченні” у Дюссельдорфі, Баку та Відні.

Водночас Національна суспільна телерадіокомпанія України, яку утворили замість Національної телерадіокомпанії України 19 січня, все ще не має постійного керівника після відставки Зураба Аласанії.

Днями голова Держкомітету з питань телебачення і радіомовлення Олег Наливайко в інтерв’ю газеті “День” висловив сподівання, що конкурс на посаду голови правління компанії проведуть у березні-квітні 2017 року.

Попрацювати над проведенням конкурсу також запрошують волонтерів.

Нагадаємо: за право приймати фінал конкурсу змагалися шість українських міст: Херсон, Харків, Дніпро, Львів, Одеса, Київ. У вересні столиця стала переможцем.

Головною музичною ареною “Євробачення-2017” стане Міжнародний виставковий центр у Києві, розташований на лівому березі Дніпра. Він вміщує приблизно 11 тисяч глядачів.

Півфінали відбудуться 9 і 11 травня, фінал – 13 травня.

Церемонію відкриття планують провести на території Софійського собору.

“Софія Київська зараз не діє як храм – це музей. Тому ми не порушимо жодних релігійних почуттів вірян”, – вважає заступник голови КМДА Олексій Резніков.

А ще у рамках цього пісенного фестивалю планують облаштувати червону доріжку, Євроклуб та Євромістечко. Подія справді обіцяє бути вражаючою.

Підготувала Світлана КОВАЛЬОВА
На цю тему “Український репортер” писав ТУТ

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.