Віктор Лещинський: «Створюємо систему якості в будівельній галузі”

Як побудувати успішний та соціально відповідальний бізнес? На що потрібно звертати увагу, аби стартап переріс у потужну справу? Про це та інше говоримо із співвласником однієї із найбільших приватних будівельних експертиз України, президентом Національного експертно-будівельного альянсу України та групи компаній Win Experts Віктором Лещинським.

Вікторе Петровичу, ви співвласник однієї із найбільших приватних будівельних експертиз України. Як вам вдалося досягти таких високих результатів лише за 4 роки?

– Для того, аби стартап переріс у великий бізнес, потрібно мати потужну та дружню команду. Оскільки колектив однодумців завжди стрімко рухається вперед до поставленої мети. Також варто визначити курс основних позицій, якими займатиметься компанія.Чотири роки тому ми обрали саме державний сектор об’єктів будівництва і цим виграли. Крім того, необхідно визначити пріоритетні напрямки в діяльності бізнесу. Це допоможе швидше досягти вагомих результатів.

⁃ Ви маєте кілька компаній. Усі вони входять до потужного будівельного хабу – групи компаній WinExperts. У кого виникла ідея його створити? І що це дає?

– Спочатку ми започаткували Національний експертно-будівельний альянсу України, який охоплює всю експертну сферу і не лише в будівництві, а і в консалтингу. До нього увійшли понад 30 організацій. На базі ж Альянсу створили сучасний величезний будівельний хаб – групу компаній Win Experts. Він єдиний надає повний спектр послуг будівельного консалтингу. Пропонуємо послуги комплексного будівельного аудиту, передпроєктних та проєктних робіт, технагляду, судової експертизи та супроводу, оцінки вартості об’єкту, енергоаудиту та авторського нагляду.Тож із радістю допоможемо вирішити всі ваші питання. Win Experts є знаком якості, успішності та відповідальності на ринку. Ми постійно вдосконалюємося та робимо все можливе, аби наші послуги ставали ще якіснішими. Зрештою, замовники залишаються із нами співпрацювати на довгі роки.

Крім того, ставимо за мету створити систему якості в будівельній галузі, впровадження високих стандартів та реалізацію інноваційних, високотехнологічних сучасних проєктів. Працюємо з місцевими та іноземними компаніями, повністю супроводжуємо їхні об’єкти від зародження ідеї до введення в експлуатацію. Також ми єдині в Україні вже сьогодні повністю переходимо на електронний документообіг.

Нещодавно в інфопросторі з’явилася інформація, що ви начебто відкрили дизайн арт-центр Leshchinskyi? Це правда? Що це за проєкт?

– Так, це правда. Проте ми відкрили не мистецьку галерею, як дехто подумав, а саме новий відділ із дизайну концепт-проектів групи компаній Win Experts. Він вже почав об’єднувати навколо себе талановитих скульпторів, художників, архітекторів та дизайнерів. На його базі розроблятимемо сучасні концепти дизайну парків, фонтанів, аеропортів, вокзалів тощо. Хочемо, щоб їхній вигляд мав українську автентичність. І таким чином популяризувати вітчизняну культуру та її самобутність у всьому світі.

Сьогодні стало трендовим поняття «соціально відповідальний бізнес». Ви теж започаткували власний благодійний Фонд. Він постійно впровадить різні конкурси для молоді та ініціював відкриття музею архітектури та будівництва. Розкажіть про це.

– Переконаний, що будь-який бізнес має бути соціально відповідальним та приносити користь нашій державі. Тому й заснував власний благодійний Фонд, Фонд Віктора Лещинського, аби підтримувати талановитих людей та займатися соціально важливими питаннями. Девіз його на перший погляд здається дуже простим: «Будуємо Україну разом!». Однак цей вислів обрав не просто так. У ньому вбачаю величезний сенс у напрямку розбудови держави як такої. Це і у значенні безпосереднього будівництва, і у значенні духовного зростання нації.

Сьогодні мій благодійний Фонд за підтримки Національного експертно-будівельного альянсу України та групи компаній Win Experts активно займається створенням Національного музею архітектури та будівництва. Про такий культурний осередок мріяв уже давно, але тільки зараз у мене з’явилася нагода і можливість, аби втілити це в життя. Завдяки музею будемо популяризувати серед молоді будівничі професії. Уже віднайшли для нього тимчасове приміщення та почали збирати експонати. У майбутньому ж підшукаємо спеціальне місце, де зможемо спроектувати та збудувати вже ексклюзивне приміщення за міжнародними стандартами для нашого Національного музею архітектури та будівництва. У ньому передбачимо і використання сучасних інтерактивних технологій. Наголошую, майбутнє нашої держави залежить від кожного з нас! До речі, для цього не обов’язково бути політиком, а достатньо просто щиро любити Україну і робити для неї хоча б щось у межах своїх можливостей.

⁃ Чи підтримує вас у цьому сім’я?

– Мене дуже підтримують батьки. Але найбільшою опорою для мне є моя дружина Ірина. У вільний від роботи час залюбки долучається до моїх соціальних проєктів та повністю розділяє всі мої починання. Сама ж вона – кандидат економічних наук. Працює в Київському національному університеті архітектури та будівництва.

– У чому полягає ваш особистий секрет успіху?

– Головне, треба любити людей, свою команду та справу. І тоді успіх буде гарантованим. А також позитивно міркувати.

 

Спілкувався Юрій ІВАНОВ

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *