Зрадників суворо покарали. Армійців із Криму засудили до 13 і 14 років тюрми (+відео)

У Києві оголосили вироки колишнім військовослужбовцям Збройних Сил України Максиму Одинцову й Олександру Баранову, які мешкали на території Криму і після анексії півострова Росією перейшли на бік агресора. За державну зраду (ст. 111 ККУ) і дезертирство (ст. 408 ККУ) їх засудили до 13 і 14 років тюрми.

8 лютого Подільський райсуд Києва посадив на 13 років зрадника й дезертира Олександра Баранова – уродженця м. Канів Черкаської області.

Зрадник і дезертир Олександр Баранов

У березні 2014 року він відмовився виконувати обов’язки несення військової служби у ЗСУ і як контрактник вступив до лав російської армії. Працював механіком літака військової частини 67606 ЗС РФ, мав звання молодшого сержанта, отримав паспорт громадянина Росії.

6 лютого Дарницький райсуд Києва засудив до 14 років позбавлення волі іншого “російського військовослужбовця”, як називають його в Росії, прапорщика Максима Одинцова.

Зрадник і дезертир Максим Одинцов

Обидва засуджені своєї провини не визнали.

Нагадаємо, СБУ затримала Одинцова і Баранова 20 листопада 2016 року. Це сталося, коли вони виїхали на територію Херсонщини. Зрадники приїхали на вільну Україну купувати фальшиві дипломи про вищу освіту, щоб швидше просунутися по службі у ворожій армії й отримати нові звання.

Rost

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five × 1 =