Військові контррозвідники затримали сім’ю «колорадів» (+відео)

Силовики встановили, що мешканці Слов’янська – син та мати – у 2014 році добровільно приєдналися до бандформування «ополчення Новоросії».

Як повідомляє прес-центр ООС, вони зі зброєю несли службу на блокпосту в Слов’янську і здійснювали фільтраційні заходи.

За матеріалами військової контррозвідки СБУ проти цих громадян України відкрито кримінальне провадження та оголошено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ст. 260 КК («Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань»).

Затримані співпрацюють зі слідством.

Посібники незаконної "ДНР"

Військові контррозвідники СБУ зі складу Об’єднаних сил викрили та затримали «сімейний підряд» «ополченців «ДНР»#ООС #операція_ОСУ серпні 2018 року співробітники військової контррозвідки СБУ зі складу Об’єднаних сил у взаємодії із співробітниками Слов’янського відділу Національної поліції України викрили та затримали сім’ю учасників незаконних збройних формувань «ДНР», які переховувались від правосуддя.Силовики встановили, що мешканці Слов’янська – син та мати у 2014 році під впливом проросійської пропаганди добровільно приєднались до бандформування «ополчення Новоросії» та під керівництвом бойовика на ім’я Олександр, у числі озброєних осіб, несли службу на блокпосту в Слов’янську і здійснювали фільтраційні заходи.З початком звільнення українськими військами міст від членів проросійських бандформувань, злякавшись кримінальної відповідальності учасники «сімейного підряду ополченців» закінчили кар’єру бойовиків та вирішили тихцем відсидітись вдома.За матеріалами військової контррозвідки СБУ стосовно вказаних громадян України відкрито кримінальне провадження та 10 серпня поточного року оголошено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ст. 260 Кримінального кодексу України – «Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань». Наразі затримані співпрацюють зі слідством.Військові контррозвідники СБУ зі складу Об’єднаних сил продовжують цілеспрямовані заходи з викриття учасників та посібників терористичних організацій так званих «ЛНР/ДНР» та притягнення їх до відповідальності.Разом переможемо.

Опубліковано Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation Вівторок, 14 серпня 2018 р.

Serge

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × four =