Вдова бійця АТО через суд вимагає з Росії 60 тисяч євро

Жінка, яка звернулася до суду, має намір стягнути з Російської Федерації 60 тисяч євро моральної шкоди в своїх інтересах та інтересах малолітньої доньки, повідомляє «Український репортер» із посиланням на портал «Судова влада».

На обґрунтування вимог позивачка зазначила, що її чоловік відповідно до розпорядження адміністрації Державної прикордонної служби України у складі маневреної групи виконував завдання з посилення охорони державного кордону із Російською Федерацією в Донецькій області.

У липні 2014 року біля Шахтарська БТР-80, яким керував чоловік позивачки, підірвався на фугасі збройних формувань Російської Федерації. Разом із ним загинув іще один військовослужбовець, вісім бійців зазнали поранень.

Рішенням Хмельницького міськрайонного суду від 2017 року встановлено факт загибелі чоловіка позивачки при виконанні обов’язку військової служби із захисту батьківщини внаслідок збройної агресії РФ проти України.

Жінка вказує, що факт російської агресії є загальновідомим, тож саме РФ повинна нести відповідальність за військові дії, в результати якої гинуть українці. І саме з цієї країни слід стягнути моральну шкоду, заподіяну загибеллю чоловіка та батька їхньої дитини.

Суд відкрив провадження у справі та призначив її до розгляду.

Serge

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eleven − 5 =