У «сірій» зоні стало чистіше – наші просунулися більш ніж на кілометр (+відео)

Військові провели зачистку одного з населених пунктів Волноваського району, що лежить у «сірій» зоні, передає «Український репортер» із посиланням на прес-штаб Операції об’єднаних сил.

Село, в якому до війни мешкали 80 осіб, останніми роками стояло пусткою.

«Мирні мешканці залишили його, адже окупанти, попри Мінські угоди, заходили в село, грабували хати та тримали людей у страху. Після того, як населений пункт спорожнів, бойовики з полишених будинків обстрілювали позиції української армії», – інформують військові.

Аби покласти край провокаціям, спецпризначенці провели операцію зачистки «сірої» зони. Бійці просунулися на 1200 метрів вперед, розмінували підходи, виставили секрети та заслони.

Розвідати, перевірити та унеможливити підхід ворога

Об’єднані сили провели зачистку одного з населених пунктів Волноваського району, розташованого у «сірій» зоні.Село, в якому до війни мешкало 80 осіб, упродовж чотирьох років війни залишалось порожнім.Мирні мешканці залишили його, адже окупанти, попри Мінські угоди, заходили в село, грабували хати та тримали людей в страху. Після того, як населений пункт спорожнів, бойовики ховалися в кинутих будинках і звідти обстрілювали позиції української армії. Щоб унеможливити небажані провокації, спецпризначенці Об’єднаних сил провели спецоперацію із зачистки «сірої» зони. Просунулися на 1200 метрів вперед, розмінували підходи з української сторони , виставили секрети та заслони.Сліди перебування окупаційних військ зафіксувала камера військових кореспондентів. Разом переможемо!Слава Україні!!!

Опубліковано Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation Вівторок, 9 жовтня 2018 р.

Фото savelife.in.ua

Serge

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

17 − nine =