У Росії затримали гендиректора “ІСД” Олега Мкртчана

У Росії затримали одного із засновників “Індустріального союзу Донбасу” Олега Мкртчана (Мкртчян). Його звинувачують у розтраті коштів, наданих державними банками. Про це повідомив його бізнес-партнер, нардеп Сергій Тарута. 

Найвірогідніше, мова йде про кредитні кошти “Внешэкономбанка”, які використовувалися як для розвитку “ІСД”, так і для розвитку інших підприємств, якими Мкртчан володіє в Росії.

За словами Тарути, Мкртчан не лише акціонер, а й гендиректор “ІСД”, відповідальний за всю фінансово-господарську діяльність корпорації. Однак з 2010 року він не брав участі в оперативному управлінні діяльністю “ІСД”. Мкртчан є власником контрольного пакету акцій краснодарського ФК «Кубань».

За даними Тарути, його затримали на два місяці слідчих дій. Він нагадав, що його активи в РФ у 2014 році були арештовані російськими судами. Триває судовий процес.

ІСД” заснований в 1995 році. Є інтегрованою холдинговою компанією, яка володіє пакетами акцій підприємств гірничо-металургійного комплексу: Алчевського меткомбінату, Алчевського коксохіму, Харцизького трубного заводу, Дніпровського трубного заводу, Дніпровського меткомбінату, Краматорського метзаводу, Енергомашспецсталі, меткомбінату Dunaferr і ISD-Huta Czestochowa, DAM Steel і Lozenc.

Rost

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 + 11 =