У Києві “викрали” журналістку “Первого канала” (+відео)

Російські ЗМІ заявили про “викрадення” у Києві кореспондентки “Первого канала” Ганни Курбатової. Як повідомляє прес-служба російського телеканалу, невідомі люди схопили журналістку в центрі міста,  посадили її в машину і кудись повезли, зв’язатися з Ганною неможливо.

У СБУ “Українській правді” заявили, що “все відбувається в рамках законодавства”. Жодні подробиці не розкриваються, однак, скоріше за все, росіянку видворять з України.

Пізніше це підтвердила у Фейсбуку речниця СБУ Олена Гітлянька: “Російська пропагандистка Анна Курбатова буде примусово повернута до РФ. Україна є правовою державою, її правоохоронні органи діють виключно в рамках чинного законодавства. На цей момент триває оформлення необхідних документів для її офіційного видворення. Так буде з кожним, хто дозволяє собі ганьбити Україну.”

Напередодні стало відомо, що Курбатова потрапила до бази даних українського сайту “Миротворець”. Її звинуватили у маніпулюванні інформацією та підготовці тенденційного сюжету про парад на честь Дня Незалежності України.

Нагадаємо, цього місяця з України вислали кореспондента “ВГТРК” Тамару Нерсесьян. А в 2015 році видворили кореспондентів “Первого канала” Олександру Черепніну та Олену Макарову.

Rost

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × five =