Українські кораблі ввійшли до Азова

Перехід пошуково-рятувального судна «Донбас» та морського буксира «Корець» до Азовського моря відбувався у складній обстановці, передає «Український репортер» із посиланням на прес-центр командування ВМС ЗСУ.

На Чорному морі та в Керченській протоці їх супроводжували більше десяти кораблів і катерів ФСБ та Чорноморського флоту РФ.

«Літаки країни-агресора неодноразово здійснювали обліт наших кораблів, у тому числі на гранично низьких висотах», – зазначається в повідомленні ВМС.

Російські військові допустили ряд небезпечних інцидентів. 20 вересня розвідувальний корабель РФ «Приазов’я» надмірно зблизився з українськими суднами, створивши вкрай небезпечну ситуацію. А 21 вересня російський винищувач Су-27 зблизився на небезпечну відстань із військово-транспортним літаком Ан-26 ВМС ЗСУ, який виконував планове завдання над акваторією Чорного моря.

Попри це «Донбас» і «Корець» продовжують виконувати завдання. Від Керченської протоки їх охорону забезпечують малі броньовані катери «Лубни» і «Кременчук». «Відповідні сили та засоби ЗСУ, у тому числі авіація також перебувають у готовності до реагування на можливі загрози», – наголошують у ВМС.

Serge

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

10 + four =