«Сі Бриз-2018»: десантуються прикордонники-дайвери (+відео)

У рамках активної фази багатонаціональних навчань «Сі Бриз-2018» прикордонники відділів спеціальних дій на воді Одеського загону морської охорони відпрацьовували стрибки з гелікоптера у воду без парашута.

Прикордонники-дайвери десантувалися в море з висоти семи метрів. Після висадки група дісталася визначеного об’єкта під водою та нейтралізувала умовного противника, інформує Держприкордонслужба.

Навчання «Сі Бриз-2018» відучора проходять в Одеській та Миколаївській областях, а також на полігонах північно-західної частини Чорного моря, вони триватимуть до 21 липня. У маневрах беруть участь військові 19 країн. Окрім 3 тисяч чоловік особового складу, задіяно 29 кораблів, катерів і суден, 25 літальних апаратів, а також підводний човен.

Особливу увагу на навчаннях приділено діям протикорабельної та протиповітряної оборони, десантуванню з моря на необладнане узбережжя, проведенню рейдів, тактичному маневруванню.

Управління силами морського, повітряного та наземного компонентів «Сі Бриз-2018» здійснюється безпосередньо з моря – з борту штабного корабля ВМС США Mount Whitney.

Serge

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

seventeen − 8 =