Петро Порошенко: «В Україні сформовано тридцять дев’ять бойових бригад»

Про це президент повідомив під час робочої поїздки до Хмельницької області, відвідуючи Об’єднаний операційний центр сил багатонаціональних навчань Clear Sky – 2018 («Чисте небо – 2018»).

Як інформує «Український репортер» із посиланням на сайт голови держави, маневри, в яких беруть участь військові восьми країн НАТО, покликані підвищити рівень сумісності авіації ЗСУ та Північноатлантичного альянсу.

Це найбільші навчання за останні чотири роки. До них залучено понад п’ятдесят літаків (у тому числі більш ніж два десятки українських повітряних машин, підрозділи радіолокації та протиповітряної оборони).

«П’ять років тому наші літаки іржавіли на землі, а військові льотчики забули, що таке небо. А от сьогодні кожен з вас мав можливість переконатися у професійній майстерності наших бойових пілотів – воїнів, які надскладні завдання виконують на рівних зі своїми іноземними колегами», – відзначив Петро Порошенко.

Він також повідомив, що в Україні сформовано тридцять дев’ять бойових бригад та низку військових частин оперативного, тилового і технічного забезпечення. Причому сили накопичено для відбиття агресії не лише зі сходу, а й із кримського напрямку, з Придністров’я та півночі.

Фото president.gov.ua

Serge

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four × 5 =