Петро Порошенко: «Наші військові готові дати відсіч російській агресії на Азові» (+відео)

Про це Президент України заявив під час робочої поїздки до Запорізької та Донецької областей, передає «Український репортер».

Петро Порошенко відвідав військовий полігон, де проінспектував перебіг комплексних тактичних навчань з оборони ділянки морського узбережжя.

Мета навчань – відпрацювання реакції армії та флоту разом з іншими силовими підрозділами на можливу висадку умовного ворожого десанту на узбережжя Азовського моря.

Як інформує Міноборони, голова держави оглянув перший та другий етапи: «Бій за висадку» та «Маневрена оборона».

До маневрів залучено підрозділи морської піхоти, берегової артилерії, армійську авіацію, танкові підрозділи ВМС та Сухопутних військ. У координації із ЗСУ діють бійці Національної гвардії та Державної прикордонної служби. Загалом у навчаннях беруть участь 600 військовослужбовців та 150 одиниць техніки.

Проінспектував комплексне тактичне навчання сил з оборони морського узбережжя. Наші військові готові до відсічі російській агресії з морського напрямку на Азові. Командири здатні якісно планувати та ефективно управляти різнорідними та міжвидовими угрупованнями військ під час ведення бойових дій на суходолі, на морі та у повітрі.

Опубліковано Петром Порошенком П'ятниця, 12 жовтня 2018 р.

Фото mil.gov.ua

Serge

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

seventeen + 15 =