Олександр Турчинов: “Маємо отримати додаткову потужну півмільйонну армію”

Міністерство оборони та Генеральний штаб готують проект закону “Про територіальну оборону України”, який після схвалення на засіданні РНБО буде внесено до парламенту.

Про це повідомив Олександр Турчинов, відвідуючи полігон Гончарівське, де відбулися військові навчання територіальної оборони «Північна фортеця-2018».

Секретар РНБО заявив, що багатоешелонова система територіальної оборони, яка створюється в Україні, є запорукою і фундаментом захисту нашої країни в умовах масштабного військового конфлікту. В кожній області за проектом Генштабу створюються бригади тероборони й окремі резервні підрозділи Нацгвардії та прикордонників.

“Розбудова системи територіальної  оборони має забезпечити в умовах особливого періоду перетворення кожного району, кожного міста на неприступну фортецю”, – наголосив Олександр Турчинов.

Він зазначив, що розбудова системи територіальної оборони дозволяє підготувати багатотисячний додатковий резерв для ЗСУ, Нацгвардії та Прикордонних військ. “У результаті ми маємо отримати додаткову потужну півмільйонну армію, здатну надійно захистити Україну від будь-якого агресора”, – заявив секретар РНБО.

 

Serge

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four + 16 =