На Азові танки відстрілялися на “відмінно” (+відео)

У районі Операції Об’єднаних сил відбулися чергові навчання з бойовою стрільбою танків та броньованих машин піхоти. Їх перебіг перевірив командувач ОС генерал-лейтенант Сергій Наєв.

У навчаннях узяли участь екіпажі броньованих машин, які перебувають у резерві Об’єднаних сил. Вони стріляли на відстань від чотирьох до шести кілометрів із закритих вогневих позицій.

За легендою супротивник намагався здійснити висадку десанту на узбережжя Азовського моря. Танкова рота та механізований взвод, підняті по тривозі, знищили умовного ворога.

Особливість стрільб полягала в тому, що частина мішеней розташовувалася на морі – це ускладнювало завдання для танкістів. Проте було уражено всі мішені – як на воді, так і на суходолі. Як інформує прес-центр ООС, екіпажі всіх машин виконали свою роботу на “відмінно”.

Навчання

#ООС #операція_ОСУ Об’єднаних силах під керівництвом Командувача Об’єднаних сил генерал-лейтенанта Сергія Наєва продовжується робота із вдосконалення боєздатності танкових та механізованих підрозділів, що входять до складу резервів військових частин.Так, у районі проведення операції Об’єднаних сил 3 липня пройшли чергові навчання із бойовою стрільбою танків та броньованих машин піхоти. У місці відведення важкого озброєння та техніки екіпажі танків Т-64Б та БМП-1 виконували завдання зі стрільби по умовному ворогу й тактики ведення бою. За легендою навчання, противник намагався здійснити висадку десанту на ділянку узбережжя Азовського моря. Танкова рота та механізований взвод бригади були підняті по тривозі і вмілими діями знищили умовного ворога.Разом переможемо!Слава Україні!

Опубліковано Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation Середа, 4 липня 2018 р.

Serge

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 + nineteen =