Створимо на Андріївському сквер імені Василя Сліпака!

Народний депутат від “Свободи” Юрій Левченко закликав небайдужих киян долучитися до підписання петиції щодо створення на Андріївському узвозі скверу імені Василя Сліпака. Про це він написав у Фейсбуку.

Знаменитий український оперний співак Василь Сліпак, який служив у ДУК “Правий сектор”, загинув від ворожої кулі на Донбасі 29 червня 2016 року.

Цьогоріч, у лютому земельна комісія Київради одностайно підтримала “свободівський” проект рішення про надання статусу скверу земельній ділянці на Андріївському узвозі, 33/6.

“Цей сквер носитиме ім’я Героя України Василя Сліпака, – написав тоді у Фейсбуку депутат міськради від “Свободи” Юрій Сиротюк.

Однак кілька днів тому на Андріївському узвозі було зруйновано три історичні будівлі. За інформацією “Української правди”, їх знесли під виглядом реконструкції вулиці для побудови нового 8-поверхового бізнес-центру Ахметова.

Юрій Левченко вважає, що питання не лише у вшануванні Героя України, але й в тому, аби убезпечити історичний центр столиці від подальшої варварської забудови. Його аргументи:

“Нинішня злобудовна кличківська більшість в Київраді відмовляється створювати сквер на цій ділянці, тому що вони планують передати цю ділянку Ахметову під під’їздні шляхи для його запланованого монстра на Андріївському… Треба зробити все можливе, аби все ж Київрада проголосувала за створення скверу імені Василя Сліпака на цій ділянці. Якщо громада активно включиться в цей процес, “увімкне” серйозний тиск, то разом ми доб’ємося позитивного результату. Тож прошу підтримати нас і підписати петицію.

Про Василя Сліпака читайте тут

Василь Сліпак став Героєм України

Творчість Василя Сліпака замовчували в Україні

Редакція

Редакція

Редакція “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three × one =