Стало відомо, якого покарання вимагають для Януковича в Україні

Досить незвичний пікет влаштували сьогодні, 7 лютого, біля будівлі Оболонського районного суду в Києві активісти громадської організації «Українська антикорупційна асоціація».

Свою акцію вони назвали… урочистою церемонією,  присвяченою поверненню в Україну Віктора Януковича. Оболонський суд розглядає справу про державну зраду Віктора Януковича.

Ця людина, яка принесла стільки горя своєму народові, заслуговує на покарання, яке не передбачено законом, – шибеницю. Таким є вирок патріотів. Тому й встановили для Януковича імпровізовану шибеницю.

Фото з відкритих джерел

«Українська антикорупційна асоціація» вважає, що суд уже отримав всі докази провини Януковича, продовження розгляду справи є лише затягуванням часу, адже для більшості українців вирок Януковичу є очевидним», – стверджують ініціатори цього пікету.

Нагадаємо, що під час Революції Гідності, в Києві, Януковича вже судив народ, і також заочно. На Хрещатику було встановлено залізну клітку, на лаві підсудних сидів «Янукович».

Час від часу на Майдані Незалежності українські патріоти судять і Путіна. Для диктатора – таке ж покарання, як і для Януковича, тобто шибениця.

Фото “Українського репортера”

Фото Євгенія МАЙОРОВА

На цю тему читайте також тут:

Януковича судять за державну зраду. Допитують екс-голову СБУ Наливайченка й екс-міністра оборони Тенюха (+відео)

 

Редакція

Редакція “Українського репортера”