Співачка Юлія Зуброва (Бандерівна) привозить воїнам “пісенні набої” (+відео)

Коли наші волонтери повертаються додому з доріг війни, друзі, рідні їх часто запитують з тривогою у серці: “Як там, на фронті?”. Із розповідей киянки Юлії Зубрової (Бандерівни) вже можна було б написати велику книжку про фронтові будні захисників України. Ось і нещодавно Юлія повернулася із зони бойових дій; разом із подругами привозила воїнам допомогу, порадувала їх своїми піснями під гітару. Така вона, волонтерка Зуброва…

На її концерти завжди чекають солдати; знають, що буде сердечно, по-родинному, весело і, звичайно, на патріотичній хвилі. Але буває, що у серці Зубрової і смуток поселяється. Вона згадує:

– Буває, що після концерту, наступного дня, дізнаємося — підшефний підрозділ учора зазнав утрат. Не до пісень… Сльози накочуються… А іноді їдеш до побратимів, а виявляється, що їх перевели на нові позиції, бо ту, де ти виступала ще тиждень тому, розбомбили ворожі “Гради”… І ти знову поринаєш у спогади.

Про себе Юлія говорить, що “родом з Майдану”, на який вийшла у перші дні протестів проти банди Януковича. До революційних подій активно співпрацювала з театром ” Міст”. А потім, як висловлюється, “ввалилася у війну…”

На передову їздить з екіпажем “шалених” дівчат – Наталією Прилуцькою і Марусею (Доброю)…

Волонтер Наталя, командир екіпажу, — за кермом. Долають сотні кілометрів, а потім одразу – на концерт.

З ними також оператор Анна Корж. Є і побратими Костянтин Азаров, Володимир Максименко, Юрій Москаленко. Також провідує воїнів з екіпажем ” ЖеСЧе” з Чернігова, є вже свої друзі по фронту, підрозділи, якими волонтери опікуються не перший рік війни.

Моральна підтримка на фронті сьогодні важливіша за матеріальну, вважає Юлія.

Відео з Юлією Зубровою дивитися тут

Попередній матеріал читати тут:

Волонтерка Юлія Зуброва: “На передовій ми колядували на перемогу” (+відео)

Редакція

Редакція

Редакція “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × 2 =