Сформовано Перший окремий батальйон ДУК “Правий сектор”

Це сталося вчора, 17 липня – в четверту річницю створення Добровольчого українського корпусу “Правий сектор”, повідомляє Цензор.НЕТ.

До батальйону ввійшли: перша окрема штурмова рота (командир – друг Да Вінчі), друга окрема рота вогневої підтримки ім. капітана Воловика (друг Астма), третя окрема стрілецька рота (друг Гонта) і тактична група “Сапсан” (друг Сирота).

“Цей батальйон створюється для перемоги у війні. Буде важко. Але цікаво”, – зазначив командир Першого окремого батальйону ДУК ПС друг Тенгіз.

“Український народ має досвід боротьби з внутрішнім і зовнішнім окупантом. Ми не дозволимо нікому торгувати святою землею наших предків. І в українців є достатньо сил, аби блокувати та знищувати ворога самостійно. Українці довели, що вміють чудово самоорганізовуватися – навіть усупереч владі. Не можна здобути свободу не борючись за неї!”, – наголосив командир ДУК ПС Андрій Стемпіцький.

Фото facebook.com/partyrightsector

Відео: розмова в редакції “Українського репортера” з поетом, бардом, добровольцем Олексієм Биком про Правий сектор

Поет Олекса Бик про те, в чому сила націоналістів

Українські націоналісти (“Національний корпус”, “Правий сектор”, ВО “Свобода”, С14 і “ОУН”) 3 квітня провели у Києві Марш сили Нації “За українське майбутнє без олігархів”. Пропонуємо вам розмірковування поета, барда, добровольця Олекси Бика про правий рух, про те, що є спільного в націоналістичних організацій, про деякі аспекти політичної боротьби, про те, чи можна, вигравши вибори, змінити країну… Олекса Бик побував в редакції “Українського репортера”в грудні 2017-го. Повну версію інтерв’ю дивіться тут https://www.youtube.com/watch?v=8kE8wNm2jco&t=1710s

Опубліковано Український репортер П'ятниця, 6 квітня 2018 р.

Serge

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 − 14 =