Привітаймо морських піхотинців зі святом! (+відео)

Серед славних захисників України, які мужньо боронять рідну землю від московської орди, є і морські піхотинці. Сьогодні у них – професійне свято.

Хоробрих воїнів привітав міністр оборони України Степан Полторак, назвавши їх елітним корпусом вітчизняних Військово-Морських Сил.

«Ми вперше вшановуватимемо представників цієї звитяжної професії саме 23 травня, – зазначає міністр оборони. – Так ми творимо власну військово-історичну традицію — автентичну українському духові та народжену в боротьбі за волю, самобутність і державність. Саме цього дня, 1918 року гетьман Скоропадський видав указ Україні по Морському відомству «Про початок формування бригади морської піхоти у складі трьох полків для несення служби».

Теперішні морські піхотинці є гідними продовжувачами ратного спадку славетних воїнів минулого, довівши це власною мужністю й героїзмом у боях і агресором на сході України. Вони одними з перших стали на заваді загарбнику понад чотири роки тому…»

До речі. Популярний актор і співак Дмитро Лінартович декілька років тому написав пісню «Морський піхотинець», яку дуже тепло зустріли воїни. Її охоче співають у підрозділах. А згодом було знято відеокліп на цю пісню за участю Дмитра Лінартовича:
https://www.youtube.com/watch?v=3EIg8LZaSVM

«Український репортер» вітає морських піхотинців зі святом і бажає їм усілякого благополуччя у ратній службі, щоб доля завжди була прихильною. І, звичайно, нових перемог вам, відважні воїни!

Інтерв’ю Дмитра Лінартовича «Українському репортеру» читайте ТУТ:

http://ukrreporter.com.ua/culture/dmytro-linartovych-perejmayusya-bolyamy-j-tryvogamy-ridnoyi-zemli.html

Редакція

Редакція

Редакція “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × three =