Олександр Турчинов: «Ракети КБ «Луч» можуть пробивати метрову броню»

Про це секретар РНБО заявив на держпідприємстві «ДККБ «Луч», де ознайомився з новими розробками ракетної зброї.

Він відзначив, що ракети КБ «Луч» з високою точністю «можуть пробивати метрову броню, долаючи сучасні системи захисту та протидії», передає портал РНБО.

Олександр Турчинов оглянув технологічні лінії, що забезпечують виробництво нового потужного ракетного комплексу «Вільха», а також нової крилатої ракети «Нептун».

«Для нас принципово важливо, що ракети КБ «Луч» своїми бойовими можливостями кращі, ніж аналогічна зброя російського виробництва», – зазначив секретар РНБО під час нагородження керівників, провідних конструкторів та інженерів конструкторського бюро.

«У 2014 році перед українським оборонпромом було поставлено завдання відновити ракетний щит нашої країни, що було в найкоротший термін виконано, насамперед зусиллями КБ «Луч», – наголосив Олександр Турчинов.

Він також провів нараду за участю керівництва «Укроборонопрому» та ДККБ «Луч». Обговорювалися нові завдання з реалізації затвердженої РНБО Національної ракетної програми – зокрема, розробки реактивних систем залпового вогню та протиповітряних ракетних комплексів.

Фото РНБО

На цю тему читайте також: 

Serge

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × 4 =