МВС: Визволення окупованого Донбасу може початися з Горлівки та Новоазовського району

Про це заявив радник міністра внутрішніх справ Іван Варченко на презентації Стратегії відновлення територіальної цілісності України та деокупації Донбасу «Механізм малих кроків».

За його словами, стратегія дозволяє залучати таку кількість миротворчих військ, на яку погодиться міжнародна спільнота, повідомляє МВС.

Іван Варченко зазначив: «Коли Путіна підловили на згоді залучити миротворців, почалися торги, яку кількість військ нам готові надати. Ми пропонуємо свій план і наголошуємо міжнародним партнерам, що готові рухатися в межах вашої готовності. Ми готові і на три, і на 20 тисяч, і на 40 тисяч миротворців.

У рамках стратегії деокупації ми пропонуємо почати зі звільнення певних районів міста Горлівки та Новоазовського району. Після приходу миротворців заходить частина українських інституцій, щоб провести вибори за законом України. Миротворці зможуть спостерігати за цим».

За словами радника міністра, стратегія дозволить гідно вийти з конфлікту кожній стороні.

«Україна поверне свої землі і припинить подальше кровопролиття. Реінтегрує окуповані території та не допустить техногенних, екологічних катастроф. Росія – хоч і країна-агресор – але зможе вийти з патової ситуації та зберегти статус, а також позбудеться необхідності підтримувати ще один анклав сепаратизму. А наші європейські партнери убезпечать себе від потоку біженців і стануть реальними миротворцями», – наголосив Іван Варченко.

Serge

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fifteen − 15 =