Зруйновані будинки і вирви у людський зріст. Прифронтову Бахмутку терористи атакували “Градами” (+відео)

Голова Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський опублікував у Фейсбуку фотографії та відео наслідків нічного обстрілу із систем реактивного вогню “Град” прифронтового селища Бахмутка.

“На фото й відео самі бачите: зруйнований будинок, вулиця та городи всіяні вирвами у людський зріст, які залишили по собі снаряди «Граду».

Обстріл Бахмутки та ЗайцевогоДивом ніхто з цивільних не постраждав. Мешканці зруйнованого будинку цю ніч провели у родичів. Голова ВЦА Зайцевого Володимир Весьолкін доповів, що людям вже знайшли тимчасове житло у тому-таки селищі, поки ремонтуватимуть будинок”, – написав Жебрівський.

Опубліковано Павлом Жебрівським 14 листопад 2017 р.

Тим часом штаб АТО повідомив, що під час нічного обстрілу також постраждали житлові квартали селища Зайцевого, що на Луганщині.

“14 листопада з 19:45 під час обстрілу позицій підрозділів Збройних Сил України в районі населеного пункту Зайцеве-Північне під вогонь противника з напрямку населений пункт Кондратівський також потрапили його житлові квартали. Внаслідок обстрілу НЗФ ОРДО з РЗСО БМ-21 «Град» частково зруйнований житловий будинок на вулиці Коляденка, 34. Ніхто з місцевих мешканців не постраждав”, – йдеться у повідомленні штабу АТО.

Загалом за минулу добу, 14 листопада, окупанти 23 рази відкривали вогонь по позиціях Збройних Сил України. У результаті ворожих обстрілів двоє українських захисників зазнали поранення. Загрози їхньому життю не має.

Rost

Журналіст “Українського репортера”