Народна дипломатія “ЛНР”: бойовики просять миру

Журналіст Андрій Цаплієнко повідомив про особливий випадок народної “ЛНРівської” дипломатії. Такий напис (на фото), схожий за розміром на геогліф у пустелі Наска, виявив український безпілотник на позиціях бойовиків у селищі Жолобок, де майже щодня точаться перестрілки.

“Уявіть собі, як спітнілі бойовики викладають з будматеріалів цей геогліф край дороги. Усього п’ять слів. Перші три говорять про те, що племенам набридло воювати, і вони сумують за легендарними часами миру та зарплатами в гривнях. Четверте слово повинно демонструвати їхню родоплемінну ідентичність. Мовляв, Росія все ще за нами. І, нарешті, п’яте слово, останнє в меседжі, геть нецензурне, демонструє, хто ж насправді домінує в цій війні.

Дивним чином цей напис на ворожих позиціях повторює свіжі вислови “міністра закордонних справ ЛНР” Владислава Дейнего. “ЛНР повинна повернутися в склад України, але мати повну самостійність у складі Держави Україна”, – написав у Фейсбуку Цаплієнко.

Тим часом штаб АТО повідомляє, що за минулу добу, 10 листопада, у зоні проведення Антитерористичної операції на сході України поранення отримали двоє наших військових. Сталося це біля населених пунктів Донець і Славське. Проросійські окупанти 19 разів обстрілювали наші позиції.

Rost

Журналіст “Українського репортера”