Генштаб назвав ім’я російського офіцера, ліквідованого в суботу

Розвідувально-диверсійною групою, яку українські бійці знешкодили у суботу, 24 червня, керував кадровий російський офіцер капітан Олександр Щербак. Про це йдеться у заяві командира 93-ї окремої гвардійської механізованої бригади, полковника Владислава Клочкова.

“24 червня розвідувальна група розвідувальної роти 4-ї механізованої бригади 2-го армійського корпусу самопроголошеної терористичної організації “ЛНР” під керівництвом кадрового російського офіцера капітана Щербака Олександра Олександровича (позивний “Алекс”), який, крім того, виконував обов’язки інструктора розвідроти, з метою проведення диверсійно-розвідувальних заходів висунулася з району села Жолобок углибину позицій 93-ї окремої гвардійської механізованої бригади Збройних Сил України. Ці наміри були своєчасно виявлені підрозділами нашої військової частини.

Обійшовши ворога та маючи тактичну перевагу, наші військовослужбовці запропонували супротивнику скласти зброю без бою, гарантуючи життя та безпеку. Командир групи та снайпер здійснили спробу збройного опору та були ліквідовані у ближньому вогневому бою, але не ножами, сокирами чи списами, як подали це окремі ЗМІ.

Решта – сапер, снайпер і два кулеметники – затримані. Один із них – 22-річний громадянин Російської Федерації, мешканець Алтайського краю.

В якості трофеїв взято зброю, яка вироблена та знаходиться на озброєнні в армії Російської Федерації, зокрема гвинтівку СВД 1994 року випуску з пластмасовими прикладом та цівкою; спорядження нового зразка, розроблено для російських диверсійних груп та інші речі.

Наразі щодо затриманих відповідними державними органами проводяться слідчі дії. Їхні господарі –терористична організація “ЛНР” – відмовилися визнавати затриманих, назвавши їх “курсантами Харківського інституту МВС”, – йдеться у повідомленні на Фейсбук-сторінці Генштабу.

Штаб АТО повідомляє, що за минулу добу, 26 червня, втрат серед українського війька немає. Окупанти 18 разів відкривали вогонь по підрозділах українських захисників. Шість обстрілів терористи били з мінометів. Вже традиційно, левова частка ворожих збройних провокацій припала на темну пору доби. Найбільш активно бойовики порушували перемир’я на Луганському та на Донецькому напрямках. Найменше таких фактів, лише 2, зафіксовано на Приморському.

Rost

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

thirteen + 14 =