Фронт: рашисти б’ють по ремонтниках

Терористи розперезалися. А що у відповідь держава?

Прес-секретар Президента України Святослав Цеголко інформує: “Сьогодні, 4 лютого, попри режим тиші, російські бойовики обстріляли українських електриків, які проводили ремонтні роботи для відновлення постачання електроенергії до Авдіївки. – Про це проінформував Президента віце-прем’єр Геннадій Зубко. Відновити ремонтні роботи не вдалося через прицільний вогонь.
Відповідну інформацію надіслано ОБСЄ та нашим міжнародним партнерам. Україна вимагає від Росії негайно припинити вогонь”.

Ось така невтішна інформація. А як і чим відповіли на ці обстріли підрозділи АТО? О 17-й годині, 4 лютого, офіційний портал Міноборони не оприлюднив жодної інформації з цього приводу. Чому? Дуже “оперативно” реагує, як бачимо, державна пропагандистська машина. Хіба так повинно бути в умовах війни? Держава ж створила Міністерство інформаційної політики, яку очолив кум Президента Юрій Стець. І саме пан Стець свого часу вихвалявся створенням “інформаційних військ”, зокрема у Фейсбуці. Де ж ваші “війська”, пане Стець? Де наш потужний інформаційний кулак? Чи це просто блеф?

Леонід ФРОСЕВИЧ

Світлина: в об’єктиві – події періоду Революції Гідності

Фото Леоніда ФРОСЕВИЧА

Редакція

Редакція

Редакція “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four × one =