Через обстріли Авдіївка залишилась без води. Донецька фільтрувальна станція зупинилась і евакуювала персонал

Прифронтова Авдіївка лишилася без води внаслідок обстрілу Донецької фільтрувальної станції. Про це повідомив у Твіттері віце-прем’єр-міністр Геннадій Зубко.

“Пряме влучення снаряда у фільтрувальну станцію. Обладнання зупинене. Людей сховали у бомбосховище. Місто знов без води”, – написав чиновник.

У зв’язку з обстрілами Донецька фільтрувальна станція зупинила роботу, а її персонал евакуювали. Про це сказано на її сайті.

“Дві доби Донецька фільтрувальна станція перебуває в зоні найсильніших обстрілів. За цей період об’єкти фітрувальної станції отримали значні пошкодження. Боєприпаси потрапили в резервуар №1, в склад хлору – перебитий хлоропровід і пошкоджено покрівлю.

Зафіксовано два влучення в резервуари чистої води, снаряди впали біля адміністративно-побутового корпусу та будівлі фільтрів, крім того, осколками посічена будівля фільтрів і пошкоджені віконні перекриття (плити OSB), пошкоджена покрівля будівлі фільтрів.

У таких умовах забезпечувати роботу Донецької фільтрувальної станції неможливо, люди практично постійно перебувають у бомбосховищі. Керівництвом Компанії прийнято рішення про евакуацію персоналу і зупинку Донецької фільтрувальної станції”, – сказано на сайті КП “Компанія “Вода Донбасу”.

“Донецька фільтрувальна станція” постачає воду в Авдіївку, прилеглі до неї населені пункти, а також в окуповану Ясинувату та окупований Донецьк.

На фото – зруйнована будівля фільтрів Донецької фільтрувальної станції

Rost

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

nineteen − nineteen =