Фронт: різдвяне диво для юної Насті

Настя – одна з сотень дітей, яких війна зробила сиротами. Вже третій рік вона живе на війні.

На справжній, з артобстрілами, кулеметними чергами та мінами на кожному кроці. Війна забрала в неї найдорожче – самих рідних людей. Забрала майже водночас, безжально поділивши все життя дівчинки на «до» і «після».

Єдина рідня – бабуся, разом з якою Настя мешкає в невеличкій охайній оселі на околиці маленького селища Водяного, розташованого поруч зі славнозвісними Пісками – за три кілометри від злітної смуги Донецького аеропорту.

Маленька дівчинка не замислюється над складними питаннями війни і миру. Її мрії цілком природні для такого віку: лялька Барбі, ялинка, платтячко… Але навіть ці бажання – завеликі для бабусиного гаманця. Бо оформити допомогу на дитину навіть у мирному Києві – складна справа, а про прифронтове село годі й говорити.

Але напередодні новорічних та Різдвяних свят мрії мають збуватися. Чи не так?

От і в двері їхньої домівки вранці 30 грудня постукав справжній Дід Мороз із казковою Снігуронькою. Та ще й із чималим пакунком подарунків, безумовно!

Завдяки допомозі небайдужих людей із Києва та інших міст України Настя отримала і заморську ляльку з величезним мебльованим будиночком, і ялинку, і повний гардероб на усі випадки. Навіть модний смартфон. А ще книжки, прикраси (ну а як же без цього?), цукерки.

Дівчинка була не те що вражена – вона аж розгубилася. До сліз розчулилася…

Настя – одна з сотень дітей, яких війна зробила сиротами. Але запалити вогник щастя та надії навіть в очах однієї дівчинки – то варте будь-яких зусиль і подоланих кілометрів.

А ще приємно відчувати себе Святим Миколаєм із купою подарунків.

Дякую вам до неба, небайдужі люди! Сяючі очі Насті – то найкраща подяка усім, хто долучився до допомоги!

А ще моя щира подяка казковому дуету – Діду Морозу та Снігуроньці у бездоганному виконанні киянина Дмитра Мірошниченка і Тати Остроброд-Ман. Ви зробили цей похмурий грудневий ранок яскравим!

На фото: Дмитро Мірошниченко (ліворуч), Тата Остроброд-Ман (праворуч в костюмі Снігуроньки), Лілія Сова (праворуч)

Ігор ІВАРОВСЬКИЙ
Фото автора

Редакція

Редакція

Редакція “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × three =