Черговий «міністр ДНР» опинився в СБУ і співпрацює зі слідством

З тимчасово окупованої території Донецької області виведено колишнього «міністра агропромислової політики і продовольства ДНР», передає «Український репортер». Це стало результатом спецоперації контррозвідки, доповідає прес-центр СБУ.

У вересні 2014 року цей чоловік приєднався до незаконних збройних формувань. У складі так званого «Індустріального оплоту Донбасу» він займався постачанням зерна, добрив, паливно-мастильних матеріалів тощо.

Згодом на пропозицію ватажка «ДНР» Захарченка він очолив «міністерство агропромислової політики і продовольства». На цій посаді він, зокрема, контролював прибуття на окуповані території вантажів «гуманітарного конвою» з Росії.

«Через конфлікт із Захарченком на підґрунті перерозподілу награбованого «міністра» звинуватили у зловживанні службовим становищем, розкраданні коштів в особливо великих розмірах – і на деякий час ув’язнили свої ж таки поплічники», – зазначають в СБУ.

Зараз екс-«міністр» співпрацює зі слідством.

У серпні контррозвідка СБУ вивела з тимчасово окупованої території Донецької області «міністра культури та туризму ДНР».

Serge

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five × one =