Генеральський політ у Чернігові обурив українців

Генералам подавайте лише гвинтокрили! У центрі Чернігова приземлився якраз армійський гвинтокрил, на борт якого сів командувач Військово-Повітряними Силами, генерал-полковник Сергій Дроздов.

Цю інформацію оприлюднив на своїй сторінці у Фейсбуку активіст Олексій Француз.

Як пише Олексій, генерал прилетів сюди для участі у заходах з нагоди 85-ї річниці створення Державного науково-випробувального центру Збройних Сил. Витрата пального у гвинтокрила Мі-8 складає 0,72 т/год. Ось куди витрачаються кошти, обурюється Олексій Француз.

Громадський активіст цитує представників авіаторів. Командування ВПС коментарі InfoResist підтвердили, що на борту гвинтокрила перебував генерал. Мовляв, це був випробувальний політ військового гвинтокрила, сказав начальник прес-служби Роман Юрчило.

Коментарі із соцмереж

Віталій Гайдукевич:

Це історія із розряду “командуючий ВМС на нараду приїхав на есмінці… ” Чому не машиною? Бо ж командуючий флотом. Головному танкісту на танку приїхати? А командуючому Сил спеціальних операцій на канатах за даху зістрибнути разом із групою захвату? Взагалі-то проліт авіаційної техніки понад містами, зокрема житловою забудовою – заборонено. Винятки – щось надзввичайне і термінове. Тобто настільки термінове, що капець. Наприклад, можна садити медичний борт біля лікарні, бо поранені… А приїзд на нараду чи урочистості, це тупо понти. Зауважу – Президент (глава держави на хвильку) в жодному місті не сідав гелікоптером посеред міста. А тут лишень командуючий. І пояснення – це випробування – тупість взагалі. Панове понад містом випробовують машину? А якщо завалиться? Тож ніякі урочистості, ніякі випробування не виправдовують цей генеральский тупізм.

Roman Avramenko:

– Какое же, все-таки, Чернигов унылое село… Чтобы пролет вертолета над городом и его посадка в городе была поводом для бурления такого количества граждан.

Anatoliy Grebenjuk:

-А в Авдеевке на площади сесть слабо? К чему нам авиация, которую нельзя использовать для защиты государства? Для пролета над парадами? Им нужно налетывать часы? Пусть летают, но только за личные деньги генералов и главнокомандующих офшорами, а не за народное бабло, которого для передовой не хватает!

З Вікіпедії

Сергій Дроздов народився 24 лютого 1962 року в м. Чернігів.

Закінчив Чернігівське вище військове авіаційне училище льотчиків з відзнакою у 1983 році, Військово-повітряну академію імені Ю. Гагаріна у 1995 році та факультет підготовки фахівців оперативно-стратегічного рівня Національної академії оборони України у 2009 році.

Офіцерську службу розпочав у 1983 році на посаді льотчика винищувального авіаційного полку в м. Івано-Франківськ.

1989—1993 рр. — командир ланки авіаційного винищувального авіаційного полку в групі радянських військ у Німеччині;
1993—2004 рр. — командир авіаційної ланки, начальник повітряно-вогневої та тактичної підготовки — старший льотчик винищувальної авіаційної дивізії, командир авіаційної ескадрильї, заступник командира винищувального авіаційного полку, командир винищувального авіаційного полку, заступник командира бригади з льотної підготовки авіаційної бригади винищувальної м. Івано-Франківськ.
2004 р. — старший інспектор-льотчик відділення винищувальної та штурмової авіації апарату начальника авіації Головного командування Повітряних Сил Збройних Сил України.
2004—2006 рр. — заступник командира повітряного командування «Центр» з авіації — начальник авіації.
2006—2009 рр. — начальник управління підготовки та застосування авіації Командування Повітряних Сил Збройних Сил України.
2009—2012 рр. — перший заступник командира повітряного командування «Південь».
2012—2015 рр. — перший заступник командувача Повітряних Сил Збройних Сил України.

З липня 2015 — Командувач ПС ЗС України.

Військовий льотчик-снайпер. Освоїв літаки типу Л-39, Ан-26, МіГ-21, МіГ-29, Су-27 та вертоліт Мі-8. Загальний наліт понад 2000 годин.
Станом на червень 2013 року генерал-майор Дроздов — ТВО командувача Повітряних Сил ЗС України.

У серпні 2014-го займався перемовинами із військовими США щодо допомоги в оснащенні українських військових літальних апаратів засобами захисту від ворожих систем протиповітряної оборони.

21 серпня 2014 року — за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української війни, відзначений — нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня.
Восени 2014-го в рамках люстрації у Міністерстві оборони звільнений в запас. 20 березня 2015 року поновлений на посаді у відповідності із законом про незастосування закону щодо очищення влади.

Указом Президента України № 452/2016 від 14.10.2016 «Про присвоєння військових звань» присвоєно звання генерал-полковник.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *