Ахметов зупинив два заводи

Громадські активісти, учасники АТО, які блокують залізничні сполучення з окупованими районами Донбасу, можуть собі записати в позитив події на підприємствах олігарха Ахметова.

Єнакіївський металургійний завод і ПАТ “Краснодонвугілля”, що входять до групи “Метінвест” і розташовані на окупованій території, зупиняють виробництво через блокаду залізничного сполучення в зоні АТО. Про це йдеться на сайті “Метінвесту”.

“Єнакіївський металургійний завод (ЄМЗ, включаючи підрозділ у Макіївці), виробник сталі, та об’єднання “Краснодонвугілля”, виробник коксівного вугілля, Групи Метінвест зупиняють виробництво. Причиною зупинки стали бойові дії, що тривають, та блокада залізничного сполучення між Україною та неконтрольованою територією на південному сході країни”, – йдеться в повідомленні.

У прес-релізі наголошується, що після того, як протестуючі заблокували рух на перегоні Ясинувата – Скотовата, ввезення сировини і вивезення готової продукції стали неможливими.

В даний час на Єнакіївському метзаводі завершилися роботи з підготовки до тимчасової консервації. Макіївська філія ЄМЗ буде зупинена 25 лютого”.

Редакція

Редакція

Редакція “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × two =